• Műanyag nyílászárók Önnek...

    Műanyag nyílászárók Önnek...

    Műanyag ablakok és ajtók a Tisza Ajtó Kft-től már 15 éve

    Ajánlatot kérek

Karrier

A Tisza Ajtó Kft. munkatársa(ka)t keres Nyílászáró beépítő munkakörbe, budapesti és debreceni munkaterületeire teljes munkaidőben. Önállóan dolgozni tudó beépítő csapatok jelentkezését is várjuk.

A budapesti jelentkezőket Budapest területén, a debreceni jelentkezőket Debrecen területén látjuk el munkával. Ingázni a két város között nem kell!

Főbb feladatok, munkák:

  • Helyszíni felmérés

  • A cég termékeinek beépítése

  • Értékesítő kollegákkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nyílászáró beépítés területén szerzett tapasztalat

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés

  • Pozitív személyiség

  • Erkölcsi bizonyítvány

További információ a 06 30 9684 650-es telefonszámon kérhető.

A jelentkezéseket a fonyadgeza@gmail.com email címre várjuk.

Szavazás

Ön mit vár egy ablakostól?

Szavazok

Gyakori kérdések

Nekem tegnapra kéne az ablak...

Ebben sajnos nem segíthetünk. Sajnos Dr. Emmett Brown nem adta kölcsön az időgépét. :)

Mik azok a légkamrák, beépítési mélység, meg ilyenek?

A válaszokat itt találja.

Hány év garancia van a műanyag ablakokra?

Műanyag nyílászáróinra 5 év garanciát vállalunk.

1 hét alatt le tudják gyártani?

Nem, 3-5 hét a gyártási idő.

Hol tudnék azonnal ablakot vásárolni egyedi méretben?

Valószínűleg sehol.Szabvány méretű műanyag ablakokat talál a barkácsáruházakban. (OBI, Praktiker, Baumax, stb.)